שירותי הדברת חולדות בצפון הארץ

הדברת מכרסמים

ראיתם חולדה מתרוצצת בביתכם? גיליתם שק אורז מכורסם או אריזות קרטון מכורסמות?

הפתרון המהיר והיעיל ביותר נמצא במרחק שיחת טלפון אחת!

החולדות חיות לצד בני האדם משחר ההיסטוריה. ומאז ומעולם סלדו בני האדם מנוכחותן.
אחד הסיפורים המוקדמים על התמודדות עם חולדות, כבר בימי הביניים, הוא האגדה על החלילן מהמלין. האגדה מספרת על העיירה המלין, שהוכתה במגפת חולדות.

תושבי העיירה ניסו בכל דרך אפשרית להיפטר מהחולדות אך ללא הועיל. עד שיום אחד הופיע בעיירה אדם מסתורי שהבטיח להעלים את כל החולדות. תושבי העיירה הטילו ספק בדבריו אך מאחר וכבר נואשו מלנסות האמינו לדבריו. אותו אדם ניגן בחליל, משך אחריו את כל החולדות אל מחוץ לעיר ולתוך הנהר- שם טבעו כולן. אפשר לומר כי החלילן מהמלין – היה המדביר הראשון.

אבל, אגדות לחוד ומציאות לחוד. סביר להניח שאם נתקלתם בחולדה בביתכם או בעסק שלכם – נגינה בחליל לא תעזור לכם בהרחקתה.

החולדות משתייכות למשפחת היונקים, ומהוות גורם להפצת מחלות וזיהומים וכן מקור לנזקים לא מבוטלים לתשתיות מים וחשמל. במידה והבחנתם בנוכחות של חולדות – חשוב לטפל בכך במהירות ובצורה מקיפה, על מנת למנוע נזקים תברואתיים וכלכליים, וכן למנוע את התרבותן בשטח הבית או העסק.

צוות הרקולס ישמח לעמוד לשירותכם במקרה של הדברת חולדות בצפון הארץ. אנחנו כאן בכדי לספק ייעוץ והכוונה, דרכי מניעה והדברת חולדות יעילה ומהירה.

לבירורים התקשרו או שלחו הודעה

tel

  שם (חובה)

  טלפון (חובה)

  תוכן ההודעה

  tel

  הנחה

  סרטון על החולדות

  עוד על חולדות

  חולדות ועכברים שייכים למשפחת המכרסמים.
  בארץ נהוג לחלק את המכרסמים לשתי קבוצות עיקריות:

  • מכרסמים ביתיים: עכבר, חולדת החוף וחולדה מצויה.
  • מכרסמי שדה: עכבר מצוי, נברן השדה, מריון מצוי וחולד.
  החולדות חיות בתעלות ביוב, ניזונות מפחי אשפה, ומהוות נשאיות למחלות וזיהומים שונים.
  חולדה שמגיעה אל ביתינו על מנת לחפש מזון ומחסה, עלולה להדביק גם אותנו, בני האדם, במחלות או זיהומים שונים.
  חשוב לדעת כי לחולדות כושר התרבות גבוה ומהיר במיוחד. שתי חולדות בסביבת הבית עלולות להפוך מהר מאוד למשפחת חולדות ענפה
  לכן, חשוב להיות ערים לסימנים המרמזים על נוכחותן של חולדות ולטפל בבעיה במהירות האפשרית.

   

  החולדות מגיעות לסביבת האדם על מנת לחפש מזון, ולכן מקום טוב לבדוק בו הוא המטבח.
  – סימני כרסום – כדאי לבדוק מעת לעת את אריזות המזון בארונות המטבח, קופסאות קרטון שמונחות על המדף, תפוחי אדמה ושאר ירקות "יבשים" שאנו נוהגים להשאיר מונחים במקום גלוי.
  במידה ומדובר בעסק, או במחסן – חשוב לבדוק שקים או אריזות ולוודא כי הם שלמים.
  כל אלה מהווים מקור מזון זמין וקל. סימני כרסום בהם – יצביעו על נוכחות מכרסמים.
  – גללים – גללי צואה שחורים, שגודלם כגודל גרגיר אורז שייכים לרוב לחולדות ויכולים להצביע על נוכחותן של חולדות בסביבה.

  מאחר והחולדות חיות בסביבת האדם, הרחקתן מסביבה הקרובה לנו היא קשה אך לא בלתי אפשרית.
  להלן כמה דרכים שיסייעו לכם למנוע מהחולדות להגיע לביתכם:
  – שמירה על מזון במיכלים סגורים – מומלץ מאוד לא להשאיר מזון גלוי על השיש או בכל מקום אחר במטבח. במידת האפשר, מומלץ להכניס את המזון למקרר או לשמור אותו במיכלים סגורים.
  – שמירה על סביבה נקייה – חשוב להקפיד ולפנות את פחי האשפה באופן יום יומי ולשמור עליהם סגורים במהלך היום. כמו כן, מומלץ לוודא כי לא נשארו שאריות מזון מונחות בכיור או בצלחות על שולחן האוכל.
  – הרחקה של מקורות מים – מים גם הם מהווים מקור משיכה לחולדות. מומלץ לוודא כי אין בסביבה הקרובה ברז מטפטף, היקוות מים מצינור המזגן או כלים שנצברו בהם מי גשמים.
  – איטום חריצים וחורים בקירות הבית.
  – אטימת פתחי ביוב וצינורות מים.
  – התקנת רשתות בפתחי ניקוז

  0506542522

  בכל טיפול של לכידת חולדות, צוות הרקולס עובד רק עם תכשירים ידידותיים לסביבה ומקפיד לבצע כל עבודה בשיטת ה IPM. חייגו עכשיו: 0506542522

  0506542522

  העיר חיפה, שניחנה בנוף ים וריאות ירוקות רבות, הינה גן עדן לחולדות.
  שירותי הדברת חולדות בחיפה מתמקדת בשני מינים:

  חולדת החוף – הים, האניות העוגנות בנמל ומערכת הביוב הצמודה לנמל מהוות שער פתוח למעבר חולדות החוף אל העיר התחתית ומשם אל בתי העיר, בעיקר דירות קרקע.

  נסיונינו כחברת הדברה המציעה שירותי הדברת חולדות בחיפה מלמד שלרוב, חולדות הנמצאות בבתים בשכונות הקרובות לקו החוף הן מסוג חולדת החוף.
  חולדות אלה חיות ומתניידות בעיקר דרך מערכת הביוב הציבוריות והפרטיות וכך מוצאות את דרכן לתוך בתים פרטיים ובתי עסק.

  חולדת העליות – ככל שעולים במעלה ההר אנו מגלים כי ההתמודדות עם החולדות היא אינה נחלתם של של השכונות הצמודות לקו החוף בלבד. ככל שמתרחקים מהשכונות שבתחתית ההר נמצא יותר ויותר תושבים המתלוננים על מכת חולדות הנקראות – חולדות העליות.

  חולדות מסוג זה נמצא לרוב במקומות גבוהים, הן מטפסות על עצים, חוטי חשמל, צינורות ומערכות צנרת מכל הסוגים והגדלים וכך מגיעות לבתים, בעיקר לקומות העליונות בבתי מגורים או לתוך בתים עם גגות רעפים.

  כחברת הדברה בחיפה, קיבלנו פניות לא מעטות מתושבי חיפה המתלוננים כי שמעו רעשים בעליית הגג. חולדות מגיעות לקרבת ביתנו על מנת לחפש מזון, מים ומקום מסתור. ארונות אחסון גבוהים, תעלות מיזוג אויר, מחסנים, בוידעם – הם כולם מקומות אטרקטיביים לחולדות, ורצוי לערוך בהם בדיקה מפעם לפעם. עליות גג או גגות רעפים מספקים מקום מסתור מושלם עבור חולדות ולכן פעמים רבות הן מתיישבות שם.

  בדיקה קצרה גילתה כי איזור עליית הגג הפך לאיזור המגורים של משפחת חולדות ענפה. במצב כזה, על מנת לטפל בבעיה בצורה יסודית, אחראית ויעילה יש להזמין מדביר מקצועי.

  שירות הדברת חולדות בחיפה אינו מסתיים בלכידתן בלבד, ופיזור רעל באופן עצמאי לא רק שלא פותר את הבעיה, הוא גם פתרון לא אחראי ומסוכן לדיירי הבית. אנו בחברת הרקולס, מקפידים לאתר את מקור הבעיה, את כל הפרצות דרכן חדרו החולדות לביתכם ומעניקים ליווי וייעוץ בתהליך אטימת הבית והתקנת מכשולים שימנעו את חזרת המכרסמים בעתיד.

  מקור משיכה נוסף, הנפוץ מאוד בחיפה, הוא עצים. החולדות מטפסות ומסתתרות על ענפי העצים במהלך היום, ובשעות הלילה יוצאות לחפש מקורות מזון ומים. בחורשות או רחובות שקטים במיוחד ניתן לשמוע בשעות הלילה רעשי כרסום וציוצים, אלה הן, ככל הנראה, חולדות. אצטרובלים מכורסמים על גבי הקרקע, הם בד"כ סימן בטוח לנוכחות חולדות על העץ.

  0506542522

  רעשי החולדות מתגברים? חוששים כי הגינה הפרטית שלכם הפכה לבית לחולדות?

  להזמנת מדביר בחיפה והאיזור, לקבלת ייעוץ, אבחון וטיפול - צרו קשר עוד היום דרך האתר או בטלפון
  0542141516 | 050-6542522

  0506542522
  חולדה בבית זה אולי לא נעים, אבל האם ידעתם שנוכחות חולדה בבית עלולה להיות מסוכנת?

  חולדות חיות בביובים וניזונות מפחי אשפה ומהוות נשאיות למחלות וזיהומים שונים.
  חולדה שמגיעה לביתנו על מנת לחפש מזון או מקום מסתור עלולה להדביק את דרי הבית או המבקרים בבית העסק בזיהומים ומחלות. סכנת ההידבקות בזיהומים בשילוב העובדה כי לחולדות קצב התרבות מהיר במיוחד הופכת את הטיפול ולכידת החולדות לחשובה במיוחד.