אודות הרקולס הדברות מזיקים

הרקולס הינה חברת הדברה בחיפה המעניקה שירות בצפון הארץ ומתמחה במתן ייעוץ סביבתי, טיפול במפגעים שונים והדברת מזיקים בהתבסס על שיטת ממשק משולב למניעת מפגעי מזיקים (שיטת IPM והדברה ירוקה).

החברה הוקמה ע"י ליאור ורסנו, מדביר מקצועי מחיפה, בעל רשיון הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה, ונסיון רב בתחום ההדברה הירוקה. עובדי החברה הם כולם אנשי מקצוע וותיקים, ללא עבר פלילי, אשר עוברים הדרכות בטיחות והכשרות מקצועיות באופן תדיר על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

אנו מאמינים כי מגיע לכם את השירות היסודי ביותר, ולכן חרטנו על דגלנו מקצועיות, בטיחות, אמינות, יושר ושקיפות מלאה.

מלבד תהליך ההדברה, חשוב לנו לספק לכם את הכלים והידע המתאימים שיאפשרו לכם למנוע את חזרתה של הבעיה בעתיד. מדביר מקצועי שיגיע לביתכם יסרוק את הבית, יאתר את מקור הבעיה ויבנה את תכנית הפעולה תוך התחשבות בצרכים שלכם. בסיומו של הביקור תקבלו דו"ח מפורט המתאר את תהליך הטיפול וכן אחריות ליעילות ההדברה.

במידה ותרצו, פרטי הטיפול יוכנסו למערכת הממוחשבת שלנו על מנת שנוכל לערוך מעקב תקופתי וביחד איתכם לשמר את סביבת המגורים או העבודה שלכם בטוחה ממזיקים. המעקב ללא תוספת תשלום!

השירות והציוד של הרקולס הדברות

חברת ההדברות הרקולס מספקת יעוץ והדרכה ללקוח וכמובן טיפול במגוון רחב של כל סוגי המזיקים:

הדברה ירוקה וחומרים

החברה משתמשת אך ורק בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה ובעלי רשיון תקף.

כחלק מחברה שפועלת בעולם חי ומתפתח, אנו דואגים להישאר תמיד מעודכנים בכל החידושים והפיתוחים, החל מחומרי ההדברה וכלה בשיטות הטיפול והציוד בו אנו משתמשים, כך שנוכל להעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ושאלה

בברכה

ליאור ורסנו
וצוות הרקולס.

המיקום שלנו: חיפה

הרקולס חברת הדברה בצפון הארץ מספקת שירות באיזור חיפה והצפון כולו.

logo-3

הרקולס הדברות מזיקים בחיפה

logo-2

IPClogoS-300x188